Сергій Моргунов розповів, чим жила Вінниця минулого тижня Новина взята з Вінницької міської ради

Головні підсумки тижня, що минає, в гуманітарному, бізнесовому плані, а також у плані відновлення історичної справедливості Вінницький міський голова Сергій Моргунов підбив на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі.

Наразі він повідомив, що з Вінниці відправили гуманітарні вантажі у понад 30 громад Вінниччини та інших регіонів – Харківщини, Київщини, Миколаївщини. Це продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни. Допомогу також отримують переселенці та медичні заклади у нашому місті. А загалом за офіційними даними Вінниця прихистила вже 36, 4 тис. переміщених осіб.

«Наші соцслужби продовжують надавати продуктові набори вінничанам, які особливо потребують зараз підтримки. Передусім це багатодітні родини, люди з інвалідністю, одинокі пенсіонери. Передали вже понад три тисячі пакунків», – зазначив очільник громади.

Також збільшилась кількість муніципальних чергових садочків до 11 (№№ 3, 7, 19, 25, 31, 30, 61, 10, 38, 26, ДНЗ «Лісова казка» у Писарівці). У місті також працюють ще два дошкільні заклади – державний (№39) і приватний («Бейбі бест»).

Щодо економічного фронту, то і тут маємо гарну новину, зазначив Сергій Моргунов. Вінницьке підприємство “Авіс” знову розпочало розливати соняшникову олію у ПЕТ-пляшки через сім років перерви. Для цього спільним зусиллями налагодили постачання сировини та тари.

Водночас підтримується і релокований бізнес. Вже восьме підприємство з Маріуполя переїжджає до Вінниці. Загалом громада прийняла 17 компаній.

Також тиждень позначився і вагомою подією з деколонізації міста: з площі Європейської прибрали радянський пам’ятник, який символізував «преемственность поколений борцов за власть Советов».Тим, хто прагне знати більше Сергій Моргунов порадив переглянути цікаву історичну розвідку від команди Музею Вінниці про те, як паркова зона у центрі міста перетворилась у меморіальне місце і чому без більшовицької пропаганди не обійшлося https://www.youtube.com/watch?v=hQyVT9cf-To

«Стоїмо! Йдемо до нашої перемоги! Все буде Україна!» – наголосив міський голова.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin