Спорт – один з найдієвіших способів боротьби зі стресом

Комітету по фізичній культурі і спорту міської ради підпорядковано 7 спортивних шкіл. Щодня дедалі більше дітей, які змушені були тікати від війни, записуються на спортивні тренування. 18 дітей займаються баскетболом, 10 – навчаються грати в шахи і шашки, 12 дітей відвідують тренування з греко-римської боротьби та легкої атлетики, і 7 спортсменів ходять на заняття з гандболу та волейболу. Настільним тенісом та художньою гімнастикою займаються 9 дітей, веслування обрали 6 дітей, тхеквондо та спортивне орієнтування – 5. Решта спортсменів займаються велоспортом, дзюдо, вільною боротьбою та хокеєм на траві. Найбільше дітей з Харкова, Миколаєва, Києва та Донеччини.

«Спорт – один з найдієвіших способів боротьби зі стресом. Заняття спортом покращують емоційний стан дитини та в цілому підвищують загальне самопочуття. У Вінницькій громаді досить багато дітей, які разом з батьками втекли від бойових дій. Ми хочемо, щоб вони могли відволіктись від сумних спогадів саме спортивними тренуваннями. На вибір дітям пропонуємо різні види спорту: легку атлетику, гімнастику, хокей, теніс, футбол, волейбол, баскетбол, шахи тощо. Запрошуємо до занять дітей, юнаків та дівчат від 6 до 23 років. Спортивні тренування для вихованців наших шкіл безкоштовні», – зазначає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Щоб записати дитину до Вінницької спортивної школи, потрібно попередньо зателефонувати та отримати консультацію.

Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №1 (вул. Хлібна, 1). Культивує чотири види спорту: легка атлетика, гімнастика художня, хокей на траві та настільний теніс.

Номер телефону: 67-12-47.

Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №2 (Узвіз Бузький, 33). В ній функціонують відділення із шести видів спорту: веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, спортивного орієнтування, радіоспорту, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».

Номер телефону: 67-36-86.

Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №3 (вул. Академіка Янгеля,48). У спортшколі на вибір можна займатись гандболом, волейболом, велоспортом та плаванням.

Номер телефону: 097-936-84-27; 65-80-50.

Вінницька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з баскетболу (вул. Пирогова, 4).

Номер телефону: 067-43-16-546.

Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №5 (вул. Хлібна, 1). Тут культивують такі види спорту: дзюдо, боротьба, вільна та важка атлетика, боротьба самбо, сумо та пауерліфтинг.

Номер телефону: 67-26-44.

Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №6 (вул. Театральна, 24). Види спорту – шахи і шашки.

Номер телефону: 67-54-87.

Вінницька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вінниця» (вул. Замостянська, 16). В ній діти можуть записатись на бокс, греко-римську боротьбу, кульову стрільбу та тхеквондо.

Номер телефону: 55-68-67.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin