Офіс туризму Вінниці презентує нову «космічну» програму для дітей ВМР

«Космічна мандрівка» – спільний пізнавально-розважальний проєкт Офісу туризму Вінниці, гідеси Людмили Очеретної та Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. На маленьких учасників та учасниць чекає екскурсія проспектом Космонавтів, конкурси, фотосесія, майстер-клас із виготовлення «Космопузиків», музей іграшки, літературна полиця, бібліокінопоказ і ще багато цікавого та незвіданого.

Перша така мандрівка відбудеться 30 червня, наступна – 7 липня. Екскурсійна програма стартує від постаменту з літаком на площі Костянтина Могилка, охоплює проспект Космонавтів, а також дві бібліотеки (центральну дитячу і бібліотеку-філію №13). Таким чином малеча зможе не лише розважитися і дізнатися багато цікавого, а й скористатися нагодою та зацікавитись новою для себе літературою.

Для участі в екскурсії 30 червня потрібно заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/5FKunRe56wZ37mQNA . Максимальна кількість дітей під час екскурсії – 15. Наступні групи анонсуватимуться на сторінці Офісу туризму Вінниці у Facebook.

Вартість екскурсії – 200 грн. Для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб діє знижка 30%.

Також екскурсію «Космічна мандрівка» можна замовити як програму в рамках святкування Дня народження дитини. За деталями необхідно звертатися до Офісу туризму Вінниці за тел. 096 775 67 95 або адресою [email protected].

А для дорослих гідеса Людмила Очеретна проведе екскурсію «Вінниця: подорож у часі». Пройде вона 25 червня об 11:00. Головна історична локація Вінниці – Замкова гора, звідки відкривається неймовірна панорама. Також учасники відвідають легендарні вінницькі фортеці: острів Кемпа, Вінницький замок, Мури. А ще – вулицю, яка змінила 5 назв, і зберегла найсокровенніші таємниці історії – нині вулиця Миколи Оводова.

Вартість екскурсії – 180 грн, знижка для внутрішньо переміщених осіб – 50%. Місце початку екскурсії – Замкова гора.

Аби взяти участь в екскурсії, необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/gdFg8xk3oSd5ftLe7 .

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin