Забетонували підлогу, замінили електропроводку та встановили металопластикові двері: у одному із закладів охорони здоров’я ремонтують укриття

Капітальний ремонт сховища розпочали ще у листопаді минулого року. За цей час в укритті були виконані роботи з підключення до мереж каналізації й водопостачання, встановлено нові санвузли, пофарбовано та поштукатурено стіни та стелю.

Окрім того, уже завершились роботи із заміни електропроводки та облаштування примусової вентиляції. Також варто зазначити, що на об’єкті було встановлено дизельний генератор потужністю 70 кВт, який забезпечить електроживлення обладнання на випадок відсутності електроенетргії. Спеціально для цього облаштовано каркас.

У департаменті капітального будівництва зазначають, що ремонт вже на завершальній стадії.

«Наразі виконання як внутрішніх робіт, так і благоустрою на цьому об’єкті підходить до завершення, – каже директор департаменту капітального будівництва Ігор Откидач. – В укритті облаштували примусову вентиляцію, встановили резервуари для питної та технічної води, облаштували операційні та передопераційні приміщення, а також встановили потужний генератор».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin