У Вінницю прибув уже 8-й трамвай «Tram2000»

Нагадаємо, що отримані трамваї «Tram2000» відрізняються від уже звичних для вінничан «Mirage» та «Karpfen» більш комфортними умовами для пасажирів, а також певними технічними характеристиками.

Наразі фахівці Вінницької транспортної компанії уже розпочали роботи з адаптації цих трамваїв до вимог українського законодавства, серед яких: встановлення передніх та задніх поворотів, стоп-сигналів, дзеркал заднього виду, в тому числі лівого, встановлення інформаційної системи, а також – систем оплати проїзду.

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають, що перед випуском на маршрути, окрім адаптації, трамваї мають також пройти ряд інших технічних та юридичних процедур.

«Загалом цей процес є дещо довготривалим, оскільки потрібно буде провести сертифікація щодо вимог законодавства України, потім реєстрацію в інспекції електротранспорту, підготовку на лінію, а також технічне обслуговування, – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Маємо надію, що влітку ці трамваї уже здійснюватимуть пасажироперевезення на маршрутах нашого міста».

Також він зазначив, що отримані трамваї у майбутньому замінять на лініях старіші моделі «Mirage».

Варто нагадати, що співпраця Вінниці зі Швейцарією триває ще з 2006 року. Під час першого етапу проєкту «Цюрихські трамваї» (2006-2011 роки) Вінниця отримала 116 трамвайних вагонів, а у рамках другого етапу наша громада має отримати 35 трамваїв «Tram 2000», а також рейки для реконструкції трамвайного полотна на вулиці Батозькій.

Меморандум про другу фазу проєкту було підписано у грудні 2020 року. Безповоротний внесок SECO (Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань) у його реалізацію становить 3 200 000 шв. франків.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin