У Вінницю релокувалося 349 підприємства

Протягом листопада до нашого міста переїхали 4 суб’єкти господарювання з зони бойових дій. Станом на початок грудня у місті вже офіційно зареєструвалися 349 суб’єктів господарювання. За словами заступника міського голови Андрія Очеретного, одним із ключових пріоритетів Вінницької міської ради є стійкість економіки. Тому муніципалітет продовжує створювати умови для успішної роботи бізнесу. Нині ситуація з релокацією стабілізувалася і щомісяця до Вінниці приєднується в межах десяти нових суб’єктів.

“Важливо, що 80% релокованого бізнесу вже працюють, наповнюють бюджет та створюють робочі місця. З початку повномасштабного вторгнення таких вже 1719.Дуже важливо розвивати економіку, тому муніципалітет створює умови для роботи. Те, що бізнес з інших регіонів бачить своє майбутнє в нашій громаді — це чергове підтвердження нашої інвестиційної привабливості”, – зазначив Андрій Очеретний.

Релоковані підприємства спеціалізуються переважно на таких видах економічної діяльності, як оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, переробна, легка та машинобудівна промисловість, логістика, комп’ютерне програмування тощо, повідомляють у департаменті економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

“Переважна більшість релокованих підприємств з Київщини, Донеччини, Харківщини, а також із Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Луганської областей”, – додав директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin