Учні Вінницької музичної школи посіли призові місця у II Відкритій Всеукраїнській олімпіаді з музичної грамоти та сольфеджіо

У Кривому Розі відбулась II Відкрита Всеукраїнська двотурова олімпіада з музичної грамоти та сольфеджіо, учасниками якої були 300 дітей із різних куточків країни. Вихованці Вінницької дитячої музичної школи № 1 вибороли шість призових місць, серед яких чотири найвищого ґатунку.

Підготували учнів до олімпіади викладачі музично-теоретичних дисциплін – Яна Авдєєва та Олена Ночевна. Вони зазначають, що в умовах повномасштабної війни зробити це було неабияк важко, але їхні учні успішно подолали усі труднощі та показали високий рівень. Змагалися у знаннях з музичної грамоти та сольфеджіо вихованці мистецьких шкіл 3-4 років навчання елементарного підрівня.

За словами завідувачки відділу музично-теоретичних дисциплін закладу «Вінницька дитяча музична школа № 1» Яни Авдєєвої, цього року на олімпіаді були нестандартні та цікаві завдання, питання пов’язані з теорією музики та музичним мистецтвом.

«Ця олімпіада розвиває у хлопців та дівчат не лише теоретичні знання, а й практичні навички. А сам конкурс сприяє розвитку музичної культури та підтримує інтерес дітей до вивчення музичних наук, креативного мислення», – говорить Яна Авдєєва.

Одним із завдань конкурсу була музична вікторина, де учні мали визначити, який інструмент звучить. Окрім цього, на олімпіаді велику увагу приділили популяризації української народної пісні. На слух потрібно було визначити мелодії. Серед них: «Ой ходила дівчина бережком», «Ой, джигуне», «Вийди, вийди Іванку», «Грицю, Грицю, до роботи», «Щедрик», «Ніч яка місячна», «Реве та стогне Дніпр широкий» тощо.

У підсумку двох турів олімпіади призові місця серед учнів Вінницької дитячої музичної школи № 1 визначились таким чином: І місце здобули Вероніка Мазур, Софія Савуляк, Іван Варивода та Дємід Круглов. Другу сходинку п’єдесталу посів Тимур Дудник, а третю – Юнона Пержинська.

«Ми вітаємо і пишаємось нашими вихованцями. Ми вдячні їм за старання, наполегливість та любов до музики, яку вони щодня демонструють, працюючи та вдосконалюючи свою майстерність, як у грі на музичних інструментах, так і вивченні музично-теоретичних дисциплін, – говорить Олена Ночевна. – Сьогодні все це можливо завдяки нашим Захисникам та Захисницям. Адже завдяки їм ми можемо творити, працювати та навчати молоде покоління українців».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin