Молодь Вінниці створювала власне панно з деревом роду та відкрила нові горизонти

8 лютого, вінницька молодь отримала можливість розширити свої знання про родинні зв’язки під час тематичного майстеркласу. Захід, організований представниками відділу молодіжної політики ВМР спільно з VinSmart Центром, відбувся у Креативному просторі «Level 80».

Заохочуючи креативність та творчий потенціал, учасники події створили свої власні панно з деревом роду, використовуючи низку різних технік та матеріалів. Майстерклас провели у відкритій та дружній атмосфері, де кожен учасник міг розвинути свою творчість та відкрити нові горизонти.
Невід”ємною частиною заходу була можливість побачити дерева роду, що були створені учасниками з великою любов’ю і турботою.

«Ці панно з деревом роду – більше ніж просто оригінальна прикраса для будь-якого інтер’єру. Вони стали цінними сімейними реліквіями, які матимуть традицію передаватися з покоління в покоління. Вони будуть нагадувати про значення родинного походження та важливість підтримки сімейних зв’язків», – розповів директор VinSmart Центру Дмитро Мира.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin