Відкриття Хабу Доброчесності: Вінницький ліцей №4 приєднується до проєкту “Прозора школа”

3 квітня на базі комунального закладу «Вінницький ліцей №4» відкрили Хаб Доброчесності, який є частиною пілотного проєкту «Прозора школа» від Офісу доброчесності НАЗК України. Ця ініціатива спрямована на поширення цінностей доброчесності серед учасників навчального процесу, підтримку українських шкіл у покращенні освітнього середовища та впровадження навчання з антикорупції та доброчесності.

На відкриття простору завітали представниця команди Офісу доброчесності НАЗК України Альона Хилько та директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

За словами Оксани Яценко, це вже другий такий простір у школах ВМТГ. Перший Хаб Доброчесності запрацював торік на базі гімназії №24. Партнерами 1 ліцею стали 32 школи ВМТГ.

«Наші вчителі продовжують удосконалюватися. Отож, мені дуже приємно, що саме у Вінниці започатковано таку ініціативу, завдяки якій у наших дітей формуються відповідні компетентності», – підсумувала Оксана Яценко.

Представниця команди Офісу доброчесності НАЗК України Альона Хилько, подякувала працівникам освіти нашої громади за кропітку роботу:* «Ми приємно здивовані активністю вінницьких закладів освіти, які постійно долучаються до нових ініціатив, та формують у дітей найкращі якості»,* – сказала вона.

Тим часом директорка ліцею № 4 Ольга Важова прокоментувала, що ще до відкриття Хабу педагогічний колектив працював з дітьми в контексті розширення світогляду та доброчесності.

«Впродовж року педагоги нашого закладу активно поширювали знання про доброчесність та проводили цілу низку тематичних занять. Діти знайомилися з основними поняттями курсу, а також мали змогу проявити творчість та креативність. Крім цього, школярі розглядали доброчесність у контексті вибору майбутньої професії, – розповіла Ольга Важова. – Зокрема, обговорювали норми взаємодії в суспільстві, цінності, права людини, декламували тематичні вірші й малювали малюнки. Педагоги ліцею проводили години спілкування, під час яких учні ділилися різними випадками з власного життя, моделювали суперечливі ситуації, обговорювали причини й наслідки людських дій. Також було проведено багато роботи патріотичного спрямування через перегляд мультфільмів та відповідні ігри».

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin