Вінницька громада передала 420 FPV-дронів, 21 Mavic 3T та 4 тепловізори: хто ортимав допомогу

Громада Вінниці надала допомогу військовим із семи військових підрозділів, що захищають нашу країну у Харківській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях. Вона передала 420 FPV-дронів, 21 Mavic 3T та 4 тепловізори. Міський голова Вінниці Сергій Моргунов, його заступник Андрій Очеретний, депутати та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, зокрема Вячеслав Терліковський, Тарас Присяжнюк, Тетяна Савельєва та Наталія Літвінова, особисто зустрілися із військовими.

Як розповів військовослужбовець-артилерист Олег, передане обладнання збереже життя піхотинців та наблизить нас до Перемоги.

«FPV-дрони сьогодні дуже потрібні, адже вони економлять витрату артилерійських снарядів. Розхід таких дронів дуже великий, тому що ворог постійно проводить наступальні дії, намагається зайняти рубежі», – додає військовий.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, Вінницька громада та вся команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу знаходиться на зв”язку з українськими захисниками та чудово розуміє, що ситуація зараз надскладна по всій лінії фронту. Саме тому важливо продовжувати систему підтримку наших оборонців.

«Важливо, щоб ця допомога не припинялася не тільки на рівні держави та наших міжнародних партнерів, а щоб і територіальні громади досить активно включилися в цей процес. Що ми, власне, й робимо як Вінницька територіальна громада. І загалом, об’єднавшись в межах Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, наші координатори, наші депутати намагаються максимально здійснювати відповідну допомогу. І не лише цим обладнанням. Ми також передаємо автомобільні, мобільні лазні та інше, що зараз необхідне на лінії фронту», – розповідає Сергій Моргунов.

Вінницька громада підтримує понад 30 військових формувань. І систематично передає їм допомогу – від автівок до дронів та тепловізорів. Раніше підрозділ військовослужбовця Андрія отримав тепловізори, тепер – «мавіки» та FPV.

«Mavic 3T – це нічні дрони, вони є одними з найзатребуванішим. Дуже важливо мати “очі” в нічну пору. Mavic 3T вважаються найдорожчими. Але втрати все одно є, тому важливо весь час поповнювати запаси безпілотників», – додає військовослужбовець.

Нагадаємо, цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет «безпека та оборона» скеровано близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin