Вінниця вкотре отримує «золото» в рейтингу комфортності за версією Муніципального регіонального інституту(IRI)

Вінниця вкотре отримує «золото» в рейтингу комфортності за версією Муніципального регіонального інституту(IRI). Мер міста Сергій Моргунов поділився своїми думками в інтерв’ю для Veжі і вказав, що місту вдалося досягнути такого результату завдяки наявності стратегії та підтримці самих вінничан.

Про це повідомляє Вежа.

«Без відчуття патріотизму до того міста, в якому ти живеш, жоден орган влади не впорається самотужки», ‒ вважає міський голова.

Відтак, якщо порівняти позицію умовно 2005-2006 років, якою була Вінниця і яке було ставлення вінничан до неї, і згадуючи перші етапи опитування в 2015 році, то можна відчути серйозну різницю.

«Кожен з нас хоче жити в комфортному сучасному європейському місті. І, найголовніше, ‒ любити його. Можна «кидатися» зі сторони в сторону, «затикати» якісь «діри», вирішувати авральні ситуації. Або тільки займатися дорогами. І тоді буде провал в охороні здоров’я. Хоча я не скажу, що все ідеально на сьогоднішній день, але якщо взяти опитування, порівняти динаміку з іншими містами, то, як би це нескромно не виглядало, в нас дійсно відчутний оцей збалансований розвиток по всіх сферах життєдіяльності», – каже Сергій Моргунов.


Так, згідно з опитуванням IRI, Вінниця отримала загальну оцінку в 3,6 бала з 5. Це не максимальний показник, але решта міст отримали нижчу оцінку.

«Якщо говорити про всеукраїнське Муніципальне опитування, то важливо, що воно проводиться не просто якимись там експертними групами. На мою думку, будь-які експерти можуть десь недостатньо об’єктивно ставитися до тих чи інших показників… Коли проводиться таке масштабне опитування по всій країні, по конкретно 22 показниках, в кожному обласному центрі, за виключенням Донецька і Луганська, то саме думка мешканців тої чи іншої територіальної громади і сприйняття свого міста ‒ це дуже важливо. В першу чергу, для органів влади, щоб вони розуміли, яким напрямком рухатися далі», – коментує очільник міста.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin