Його головним організатором є президент обласної шахової федерації, елітний міжнародний гросмейстер Аркадій Найдіч. Він встановив призовий фонд – 20 тисяч гривень. При цьому жодних грошових внесків на чемпіонаті немає.

Також сприяють проведенню змагання Міністерство молоді та спорту України, Федерація шахів України, спортуправління Вінницької облдержадміністрації, спорткомітет Вінницької міської ради і МДЮСШ № 6 міста над Бугом.

Спортсмени гратимуть у спортшколі № 6 (вул. Театральна, 24) за системою «стінка на стінку». В кожній команді по два хлопці і дівчина. Медалі розігруватимуться одразу у трьох змаганнях – із класичної гри, швидких і блискавичних шахів.

Вже заявилися 23 команди, які представляють всі куточки нашої держави. Рейтинг-фаворитом є команда Миколаєва (південь), всі учасники якої – кандидати у майстри спорту. Наступні лідери за середнім рейтингом гравців посідають: Івано-Франківськ (захід), Київ-2 (центр) і Дніпро (схід). Основна команда Вінниці, яку очолює кандидат у майстри спорту Юрій Штомпель, – п’ята за національним коефіцієнтом, – розповіли нам у прес-службі Вінницької обласної федерації шахів

Календар змагань

Класичні шахи. 27-30 серпня.
26 серпня, понеділок. День приїзду, реєстрація.
27 серпня. Продовження реєстрації. 14.00 – урочисте відкриття.
27 серпня. 14.30. 1 тур.
Швидкі шахи. 31 серпня, субота. 10.00, 1-9 тури.
Блискавична гра. 1 вересня, неділя. 10.00, 1-9 тури, закриття орієнтовно о 13.00-13.30 год.

Проходитиме онлайн-трансляція партій на сайтах Вінницької обласної федерації шахів (http://haa.su/Q2x/) та Федерації шахів України (http://haa.su/Q2y/).

Віталіна Володимирова