Понад 29 тисяч онлайн послуг вінничани отримали у 2021 році

У 2021 році вінничани отримали понад 29 тисяч онлайн-послуг у Прозорих офісах Вінниці. Це втричі більше, ніж в 2020 році. Таких послуг можна наразі отримати 46 видів, а протягом 2022 року їх планують розширити до 50. Про це повідомляє міська рада.

У минулому році продовжилась робота по розширенню онлайн-послуг.

«У «Персональному кабінеті» на сайті міської ради додатково впроваджено 8 послуг, які надаються виконавчими органами міської ради. Всього наразі можна отримати онлайн 46 видів електронних послуг. Далі збільшуватимемо кількість онлайн-послуг Прозорих офісів через «Персональний кабінет» – у 2022 році їх розширимо до 50. Ми над цим вже працюємо», – каже директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Нещодавно три вінницькі віддалені робочі місця ЦНАПу отримали найвищі оцінки у рамках Рейтингу найкращих ЦНАПів України за оцінкою «таємних відвідувачів». Цей Рейтинг проводиться по всій Україні на замовлення Міністерства цифрової трансформації України.

«На початку 2022 року продовжуємо працювати над організаційними заходами щодо: надання послуг з реєстрації актів цивільного стану у ЦНАП, надання послуг з реєстрації транспортних засобів та обміну посвідчень водія у територіальному відділенні «Вишенька» на пр. Космонавтів, 30 (послуга доступна у відділеннях «Центр» і «Старе місто»)», – розповідає директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin