Вежа як морозиво, а садиба — тістечко: у Вінниці створили антистрес-розмальовки про «найсмачніші» місця : 18:04:2020

Вежа як морозиво, а садиба — тістечко: у Вінниці створили антистрес-розмальовки про «найсмачніші» місця
  • У Вінниці створили проект #вінницький_антистрес — це серія із п’яти розмальовок, на яких зображені «найсмачніші місця» Вінниці.

Ви можете розфарбувати Вінницю на свій смак завдяки ексклюзивним розмальовках #вінницький_антистрес, які створили у Департаменті маркетингу міста та туризму та «Центрі історії Вінниці». Як кажуть творці, зробили це «для позитиву та натхнення під час карантину». Першою з п’яти розмальовок стала Вежа — головний символ міста, але водночас ріжок крафтового місцевого морозива. 

«Незабаром ми знову зможемо мандрувати, а поки пізнаваймо солодку столицю України просто вдома, за допомогою… олівців і фарб», — пишуть організатори. І справді, перша з унікальних розмальовок #вінницький_антистрес мала успіх серед жителів міста, її розмальовували у різноманітних варіантах. 

«Вінницька вежа зазнала різних пригод за більш ніж столітню історію: була водонапірною, слугувала пожежною каланчею, спостережним пунктом, колись там навіть жили люди, потім оселилися музей і турцентр. Сьогодні вона проживає в розмальовках нове, яскраве життя. І роздивлятися їх можна годинами», — пишуть автори проекту.

Далі організатори презентували другу розмальовку із серії. На ній зображений «солодкий палац, що височіє над Єрусалимкою» — садиба Боруха Львовича.

«Легендарна садиба Боруха Львовича — ніби розкішне тістечко на святковому столі. Всередині багато шарів історично-цікавого. А родзинкою є те, що вона колись слугувала резиденцією очільника Української Народної Республіки. Будівля вражає своєю атмосферністю. Середземноморська вілла просто посеред Вінниці та водночас органічна частина давньої Єрусалимки», — пишуть творці розмальовок. 

Завантажити файл можна ТУТ.  Далі — роздрукуйте або відкрити в Paint та розфарбовуйте, як вам заманеться. За бажання на власній сторінці організатори пропонують викладати фото готових розмальовок з хештегом #вінницький_антистрес і позначити в дописі Центр історії Вінниці та Visit Vinnytsia. Згодом кращі зразки організатори опублікують на сторінці «Visit Vinnytsia» у Facebook.

Попереду — ще три розмальовки із солодко-архітектурною Вінницею.

Читайте також: 

Вінниця в Instagram. Кращі фото 13 — 18 квітня

«Поміняй маску на паску»: вінницькі волонтери збирають пірнальні маски для захисту медиків і пацієнтів

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin