Сергій Моргунов повідомив про відкриття Офісу підприємця у Вінниці

Сьогодні у Вінниці в центральному відділенні Прозорого офісу на вулиці Соборній, 59 розпочав працювати Офіс підприємця. На цій платформі комунікації представники бізнесу матимуть змогу отримати консультації від фахівців профільних департаментів муніципалітету. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов через свій телеграм-канал та у фейсбуці.

За словами очільника громади, в Офісі підприємця представники бізнесу зможуть отримати відповіді на питання щодо діючих фінансових інструментів підтримки бізнесу, земельних ресурсів, комунального майна, архітектури та містобудування, благоустрою, торгівлі, архітектурно – будівельного контролю.

«Запит на створення такого майданчика отримали від підприємців. Сподіваємось, інформаційне підсилення з боку місцевої влади пришвидшить чимало процесів у роботі бізнесу – як вінницького, так і релокованого. За останні два роки вони показали свою стійкість до викликів. Тож маємо підставляти плече одне одному та об’єднувати зусилля. Тоді станемо ще міцнішою та надійнішою опорою для української армії», – підкреслив Сергій Моргунов.

Суб’єкти господарювання можуть здійснити візит до Офісу за попереднім записом або ж відвідати його в режимі живої черги, отримавши на рецепції ЦНАП свій талон прийому.

Консультування здійснюватиметься з питань:

– чинних фінансових інструментів підтримки бізнесу;

– земельних ресурсів;

– комунального майна;

– архітектури та містобудування;

– благоустрою;

– торгівлі;

– архітектурно-будівельного контролю.

Вже відсьогодні, 4 березня, можна записатися на прийом.

Для цього телефонуйте в кол-центр Прозорого офісу:
65-50-50, (067) 000 266 1, (073) 000 266 1, а також звертайтеся за номером телефону рецепції територіального відділення: ЦНАП відділення «Центр»: 65-55-05.

Офіс підприємця знаходиться у приміщенні центрального відділення Прозорого офісу за адресою: вул. Соборна, 59, 1-й поверх, кімната 1.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin