Вінницькі спортсмени привезли медалі з Кубку Європи з сумо

У місті Сувалькі у Польщі 13 та 14 квітня пройшов Кубок Європи з сумо, у якому взяли участь 150 спортсменів. П’ять з них представляли Вінницьку міську дитячо-юнацьку спортивну школу № 5. Наші борці вибороли дві золоті та три бронзові медалі, а також зайняли почесне IV місце.

На спортивну подію з’їхались сумоїсти з України, Польщі, Грузії, Італії та Норвегії. У загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце.

Як зазначив наставник вінницьких спортсменів – Заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший) наші сумоїсти показали достойний рівень. Чемпіонами змагань стали: Дмитро Зілецький та Важа Даіаурі (молодший). Бронзовими призерами – Дамір Купреішвілі, Анастасія Краєвська та Важа Даіаурі (абсолютний залік).

«Спортсмени виступили гідно, проте ще є куди рости та підвищувати спортивну майстерність. Ці змагання є рейтинговими, що дасть нам можливість взяти участь у чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу. Будемо готуватись та перемагати», – підкреслив тренер-викладач МДЮСШ № 5.

«З гордістю підняв український прапор на п’єдесталі!» – так прокоментував свою перемогу Дмитро Зілецький.

А ще одна медалістка змагань Анастасія Краєвська наголосила: «Участь у Кубку Європи в Польщі надала нам досвід і незабутні емоції. Це була чудова можливість для нас не лише показати наші спортивні здібності, а й зустріти й змагатися з представниками пʼяти країн, відчути справжній дух спорту та єдність серед учасників».

Своєю чергою в.о. директора МДЮСШ № 5 Тетяна Бондарчук зазначила, що спортсмени на турнірі показали свої найкращі якості.

«Впевненість та високий рівень фізичної й технічної підготовленості показали спортсмени нашої школи. Пишаємось здобутими результатами та будемо працювати для їх підвищення», – говорить Тетяна Бондарчук.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin