Вінниця і Могилянка підписали Меморандум про співпрацю: які перспективи відкриває цей документ?

Вінницька міська рада посилює співпрацю з Національним університетом “Києво-Могилянська академія”. 14 травня ці наміри були оформлені у вигляді Меморандуму, який підписали голова громади Сергій Моргунов та доктор політичних наук, професорка, декан факультету “Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти” Тетяна Нагорняк.

У події взяли участь також заступниця міського голови Галини Якубович, директори департаментів соціальної політики, архітектури та містобудування, кадрової політики.

За словами присутніх, підписання Меморандуму відкриває широкі можливості для вінницької молоді, а саме розвитку її освітнього потенціалу в Україні, а також для підвищення кваліфікації працівників місцевого самоврядування і представників бізнесу.

В його межах, передбачається залучення Вінниці до цілої низки освітніх та соціальних програм, які впроваджуються на платформі НаУКМА. Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, співпраця із провідним українським університетом має вже довгу і плідну історію. Вона розпочалася ще у 2007 році на базі «Муніципального університету» і була спрямована на професійне зростання працівників структурних підрозділів ВМР. А, наразі, з укладенням Меморандуму відкриваються нові горизонти взаємодії.

«Це важливо для того, щоб у першу чергу розуміти всі основні тренди, які існують у світі для забезпечення надання якісних послуг різного характеру жителям громади. Зокрема, підписання Меморандуму розширює спектр можливих тренінгів безпосередньо для працівників міської ради в контексті і урбаністики, і вирішення екологічної проблематики, і за нашим пріоритетним напрямом – роботи із ветеранами, сім’ями загиблих воїнів та Захисниками і Захисницями, які будуть демобілізовані. Києво-Могилянка досить активно долучилася до цієї роботи. І приємно, що нас першими запросили до такої співпраці, – розповів Сергій Моргунов. – Ще один важливий аспект – це створення навчальних модулів для дітей загиблих воїнів, а також із сімей ВПО і дітей, які постраждали від війни . Ми домовились що будемо формувати відповідну групу старшокласників, котрі мають бажання підтягнути і свої знання, і навчатися різним компетенціям задля пошуку себе в своїх майбутніх професіях».

А представниця Києво-Могилянки Тетяна Нагорняк своєю чергою акцентувала увагу присутніх на магістерських програмах, які розвивають у виші для освіти дорослих. Серед них: «Політика врядування у місті», яка орієнтована на навчання фахівців муніципалітетів, представників і лідерів громадської думки; «Управління освітою» – на директорів шкіл і профтехучилищ; «Бізнес дипломатія – IGR-політики» – на тих, хто прагне розвивати економічну дипломатію, просувати український бізнес у світі.

«Києво-Могилянка з великою повагою та пошаною запрошує до подальшої співпраці з нашим університетом Вінницю – мешканців комфортного європейського міста. Ініційовані проєкти та програми – експертні та інноваційні, освітні та соціальноорієнтовані, – зазначила Тетяна Нагорняк. – А також продовжуємо практику спільних заходів, досліджень, наукових консультацій щодо моніторингових та маркетингових стратегій»

У цьому контексті партнери ініціювали проведення конференції з відновлення України, яку запланували на жовтень поточного року.

«На цьому форумі Вінниця матиме свій кейс, про який розповідатиме Сергій Моргунов і як ментор відповідних програм, і як голова, якому є чим пишатися», – зауважила Тетяна Нагорняк.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin