Каналізування приватного сектору триває навіть взимку

За сприятливих погодних умов каналізування приватного сектору триває навіть взимку. Наразі розпочали прокладати магістральний колектор по вул. Молодогвардійській. Це буде ще одна гілка мережі, яка будується на Старому місті на території квартального комітету «Добробут». Про це повідомляє департамент міського господарства.

«В цьому році ми породжуємо надзвичайно великий проект, який полягає в каналізуванні цілого кварталу. Загалом тут передбачено будівництво самопливної каналізації протяжністю 5,9 км, напірної мережі протяжністю 1 км та 3 КНС. Роботи виконуються у кілька етапів, враховуючи обсяги. На сьогодні вже прокладено 4,6 км каналізаційної мережі та влаштовано 2 КНС», – каже директор департаменту міського господарства міської ради Віталій Місецький.

На реалізацію проєкту в міському бюджеті закладено 1 млн.грн. Цього вистачить приблизно на будівництво 350м самопливної каналізаційної мережі. Також директор додає, що подали запит до вінницького обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на виділення коштів для продовження робіт.

Забезпечення водопроводом і мережею каналізації приватний сектор – це один із напрямів роботи, що передбачений в “Стратегії 3.0” пріоритетах 3.3.2 “Будівництво мереж водогону в мікрорайонах приватної” та 3.4.2 “Каналізування приватного сектора”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin