“Кращий спосіб привернути увагу до будь-чого – це фотографія”, – у Вінниці відбудеться презентація фотовиставки «Живі «Розстріляні»

У Вінниці 1 червня відбудеться відкриття фотовиставки «Живі «Розстріляні», присвяченої Дню захисту дітей. Організовує подію Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат” за сприяння Вінницької міської ради та департаменту соціальної політики.

Організатори повідомили, що під час презентації фотовиставці буде присутній автор ідеї – Мартин Якуб. Сучасний український письменник-детективіст, волонтер та фотограф чимало зусиль приділив популяризації українських громадських діячів, письменників й активістів.

“Кращий спосіб привернути увагу до будь-чого – це фотографія, візуальна картинка, що концентрує увагу глядача на об’єкті та змушує осмислити його. Саме тому, задля привернення уваги до української літератури, літературного процесу та письменників «розстріляного відродження» пропоную своєму глядачу вишуканий образ людини, з якою хочеться познайомитись, зустрітися у невимушеній, неформальній атмосфері”, – зазначив Мартин Якуб.

Фотографії письменників, створені за допомогою штучного інтелекту, показують їх як наших сучасників. Як виникла така ідея, – розкаже сам автор.

Також під час відкриття виставки, представники ГО “Асоціація вінницьких письменників” проведуть цікаву пізнавальну вікторину для юних учасників. Найактивніші з них отримають солодкі сюрпризи від волонтерів Sota Help – Міжнародний благодійний фонд.

Адреса проведення фотовиставки:

вул. Театральна, 15 – Молодіжний центр “Квадрат”.

Початок: 12:00 год.

Захід відбудеться з дотриманням усіх вимог безпеки.

Переглянути фотовиставку «Живі «Розстріляні» вінничани зможуть протягом двох тижнів – до 15 червня.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin