6-й чемпіонат України з велосипедного туризму та 48-й чемпіонат України з пішохідного туризму відбулися у с. Красногорівка Полтавської області з 8 по 14 липня.

В змаганнях взяли участь 30 команд з усієї України: 18 пішохідних та 12 велосипедних. Вінниччину на змаганнях представляв клуб “Крокус”.

Впродовж двох днів спортсмени змагались на комплексній дистанції, яка складалась з “Велокросу”, “Тріалу” та “Фігурного водіння велосипедом”. У цих видах ладижинець Дмитро Полуведько став чемпіоном в особистому заліку, а наша Аліна Рагозіна виборола ІІ місце серед дівчат, поступившись лише секундою харків’янці.За підсумками цих трьох дистанцій ладижинська команда у складі: Полуведько Дмиро, Лукіянов Владислав, Журба Даниїл, Кучерявий Роман, Рагозіна Аліна та Колісник Ангеліна, — на комплексній дистанції вирвала перемогу.

Найкращими стали ладижинці і на 40- кілометровому “Велоралі” з додатковими етапами. Змагання проходили 12 липня.Наступного дня всі команди випробували свої сили на новій експериментальній дистанції “Смуга перешкод”, яку ставив ладижинець Микола Стефаник.За підсумками всіх змагальних днів ладижинські велосипедисти вибороли золото.Пішохідники Вінницької області також показала високий результат, виборовши срібло у загальному заліку.

Ладижинці з нетерпінням чекатимуть наступного Чемпіонату у 2021 році. Тренують команду “Крокус” Микола Стефаник та Оксана Бевз.

Валентина Лісова