Додаткові ліжка для хворих на коронавірус розгорнули у третій лікарні

Від суботи у Вінниці хворих з коронавірусом почало приймати ще одне відділення в МКЛ №3, яке налічує 25 ліжок. У неділю хворих приймала також перша міська лікарня, і на ранок понеділка вона була заповнена вщент. З понеділка інфікованих почала приймати районна лікарня.

Оскільки у місті з кожним днем більшає людей з ковідом, у місті постійно зростає кількість ліжкомісць для лікування таких пацієнтів. 

З моменту початку пандемії у місті кількість «ковідних» ліжок зросла з 45 до майже 350. Роботи по розгортанню додаткових ліжок продовжуються. 


У суботу в МКЛ №3 почало приймати хворих на ковід ще одне відділення, яке розраховане на 25 ліжок. Тепер загалом у цьому закладі є 85 ліжок, пристосованих для лікування пацієнтів, інфікованих COVID-19. Продовжуються роботи по проведенню кисню на другому поверсі лікарні.У міській клінічній лікарні №1 продовжують монтувати кисневу магістраль на четвертому поверсі в неврологічному відділенні на 30 ліжок, яке почало приймати хворих з коронавірусом на минулому тижні. 


Також «ковідні» ліжка розгортають у відділеннях, де є технічна можливість централізованого забезпечення киснем. Серед них – пологовий будинок №1 https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7433 Почали у вільних приміщеннях (1, 4 і частини другого поверху) прокладати кисневу магістраль і облаштовувати 128 кисневих точок.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin